Hakkımızda

Hakkımızda

Rıdvan Otel, evinizin konfor ve düzenini aratmayacak bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Bursa'nın tarihi doğal güzellikleriyle çevrili olan Görükle semtine bağlı Nilüfer ilçesinde yer almaktadır.


Misafirlerine lüks ve konforlu odalarıyla keyifli bir atmosfer sunan otelimiz, 40 oda ve 70 yatak kapasitesine sahiptir.

Otelimizde kuaför, kahvaltı ve dinlenme salonu, mutfak, mescit, otopark ve otel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi gibi imkanlar sunularak konuklarımıza en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

Rıdvan Otel, Bursa Nilüfer ilçesindeki konaklama mekanları arasında yer almakta olup;
BOSB Bursa Organize Sanayi Bölgesi, NOSAB Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Küçük Sanayi, HOSAB Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi, Kayapa Organize Sanayi Bölgesi, Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi, TOSAB Bursa Tekstil Boyahaneleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, TEKNOSAB Bursa Teknoloji Sanayi Bölgesi, Niltim ve Görükle Sanayi Bölgesi gibi merkezlere yakın konumdadır.

Otelimiz, Güzelyalı/Mudanya Feribotuna 30 km, Yenişehir Havaalanına 75 km, Bursa Merkeze 20 km, Özlüce'ye 5 km ve Uludağ Üniversitesine 3 km mesafededir.